Regały i półki

Meble na wymiar dopasowane do Twojego wnętrza:

Regały i półki


Regały i półki to meble uniwersalne przeznaczone do przechowywania różnorakich przedmiotów. Znajdą zastosowanie zarówno w pomieszczeniach biurowych zapewniając przestrzeń do przechowywania dokumentów jak i w salonie, gdzie nadadzą wnętrzu niepowtarzalnego charakteru dzięki odpowiednio dobranym dodatkom.

Ze względu na szeroką ofertę materiałów nasze regały i półki idealnie wpasują się zarówno do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz jak i do bardziej klasycznych, przytulnych pomieszczeń. Klasycznie, do budowy półek wykorzystuje się płytę meblową o grubości od 18 do nawet 36 mm. Natomiast, dla celów ekspozycyjnych warto zdecydować się na półki ze szkła przezroczystego dostępnego w różnych odcieniach.

Salon z mebloscianka

Regały i półki w systemie kolumnowym ORTO

Systemy ORTO są nowoczesną propozycją firmy KOMANDOR na aranżację wnętrz. Ten styl zabudowy mebli wyróżnia się smukłymi profilami aluminiowymi do których mocowane są półki, szuflady i inne elementy konstrukcyjne. Wyróżniający się minimalizm, nowoczesny design oraz lekkość systemu wpisuje się w najnowocześniejsze trendy mebli na wymiar. Ponadto, zastosowane profile w niczym nie ustępują standardowym ściankom nośnym. Oznacza to, że konstrukcyjnie spełniają wszystkie wymagane parametry nośności pozwalające na ich bezpieczne użytkowanie.

System kolumnowy ORTO został zwycięzcą 12 edycji Konkursu ,,Diament Meblarstwa 2018″ otrzymując najwięcej eksperckich głosów w kategorii „strefa przechowywania – klasa premium”.