Szafy

Meble na wymiar dopasowane do Twojego wnętrza:

Szafy


Szafy to podstawowy element każdego domu lub biura. Można przechowywać w nich dosłownie wszystko – ubrania, dokumenty, książki czy bibeloty. Oprócz praktycznego zastosowania szafa – dzięki odpowiedniemu doborowi frontów i stelaży – może mieć charakter dekoracyjny.

Przygotowując się do projektowania szafy należy brać pod uwagę jej docelowe miejsce, zastosowanie, a także indywidualne potrzeby użytkowników.  Możliwości aranżacji wnętrza zabudowy jest mnóstwo – począwszy od półek, szuflady, drążki na ubrania, po wiele innych możliwości.

 

Fronty zabudowy

Głównym elementem reprezentacyjnym szafy jest jej front. W tym miejscu należy zwrócić szczególną uwagę na styl jaki chcemy uzyskać, ponieważ szafa może w znacznym stopniu nadawać charakter miejsca, w którym będzie się znajdować.

Meble na wymiar pozwalają na przygotowanie każdego frontu przesuwnego i uchylnego z dowolnego dostępnego materiału – do dyspozycji jest płyta meblowa, szkło, lustro, akryl, panele fornirowane, grafika na szkle, czy też bardziej tropikalne materiały takie jak bambus i rattan. Dodatkowo oferujemy  fronty dzielone, które mogą połączyć kilka kolorów oraz rodzajów materiałów.