Biuro

Pomieszczenie na wymiar dopasowane do Twojego wnętrza:

Biuro


Biuro jest miejscem w którym podejmujemy bardzo wiele ważnych decyzji oraz rozmów. Czas spędzony w tym pomieszczeniu można wyliczać w nieskończoność, dlatego tak ważne jest odpowiednie urządzenie tego miejsca. Istotna jest funkcjonalność, która zapewni efektywność naszej pracy, ale także aranżacja wnętrza zachęcająca i motywująca do działania.

Podstawowym meblem jest oczywiście biurko. Decydując się na ten mebel należy zastanowić się nad wymaganą powierzchnią pracy. Absolutnie minimum to miejsce na pyszną kawę i laptopa. Natomiast jeśli planujemy zagospodarować tą przestrzeń w inne akcesoria, takie jak dodatkowy monitor, czy lampka biurowa, to przyda się nieco miejsca na przepust przewodów bądź chowane gniazdka w blacie.

Projektując pomieszczenie biurowe należy pamiętać o przestrzeni do przechowywania dokumentów, książek i innych narzędzi naszej codziennej pracy. W zależności od potrzeb oferujemy zabudowy wnękowe, szafy wolnostojące, komody, meblościanki i biblioteczki, półki wiszące – wszystko na wymiar w wielu dostępnych materiałach.