Pokój dziecięcy i młodzieżowy

Pomieszczenie na wymiar dopasowane do Twojego wnętrza:

Pokój dziecięcy i młodzieżowy


Pokoje dziecięce i młodzieżowe łączą w sobie cechy kilku pomieszczeń – jest to zarówno sypialnia z wygodnym łóżkiem kojarząca się z miejscem odpoczynku, miejsce do odrabiania lekcji, a także pokój zabaw oraz spotkań z kolegami i koleżankami. Biorąc pod uwagę te wszystkie wymienione czynniki gołym okiem widać, że aranżację tego miejsca trzeba bardzo dobrze przemyśleć.

Z perspektywy rodzica funkcjonalność takiego pokoju to podstawa. Przygotowując pokój dla dzieci i młodzieży trzeba znaleźć miejsce na przechowywanie ubrań, zabawek, książek do nauki i mnóstwa innych ważnych rzeczy dla młodego człowieka. Aczkolwiek na funkcjonalności nie wolno poprzestać.

Projektując taki pokój warto wejść do naszego wehikułu czasu i przypomnieć sobie młodzieńcze lata. Własny kąt był wyjątkowym miejscem naszej codzienności w którym kryliśmy swoje sekrety. Był to pokój spotkań ze znajomymi, w którym mogliśmy nagadać się do woli, a także przestrzeń mierzenia się z trudnymi chwilami i emocjami okresu dojrzewania.

Zrobimy wszystko, aby to miejsce było wyjątkowe!