Zabudowa dla psów

Zabudowa dla psów

Data publikacji: 17.03.2022

Kategoria: Blog

Autor: Paweł Kaczmarek

Postanowiłem podjąć się bardzo ambitnego i wymagającego wyzwania, jakim było przygotowanie zabudowy na wymiar do samochodu służącej do przewozu psów. Głównym celem było jak najlepsze wykorzystanie wolnej przestrzeni do transportu zwierząt, ale przygotowanie miejsca gospodarczego na przechowywanie odzieży roboczej i innych akcesoriów pracy dla behawiorystki.

Na samym początku musiałem wybrać odpowiedni materiał, który przetrwa bardzo wiele „dzikich” prób, jak również będzie odporny na wilgoć – postawiłem na sklejkę wodoodporną, którą dodatkowo polakierowałem pod sam koniec prac. W następnej kolejności, zamontowałem solidne fronty przygotowane na wymiar malowane proszkowo na kolor czarny.

Góra zabudowy jest przeznaczona na przeróżne pieskowe akcesoria. Lewa część to strefa gospodarcza na niezbędne narzędzia oraz odzież do pracy.

Zabudowa powstała przy współpracy z „Mam psa. I co teraz?”, które zajmujące się szkoleniami dla psów, a także przygotowywaniem ich do adopcji w szczególności tych po ciężkich przejściach.

Warto przeczytać:

Zabudowa trwała z frontami przesuwnymi w akrylu

Zabudowa z akrylowymi, białymi frontami suwnymi wyposażona w podstawowe ...

Czytaj dalej

Zabudowa dla psów

Postanowiłem podjąć się bardzo ambitnego i wymagającego wyzwania, jakim ...

Czytaj dalej