Garderoba

Pomieszczenie na wymiar dopasowane do Twojego wnętrza:

Garderoba


Garderoba to zarówno pomieszczenie, jak i mebel, którego głównym zastosowaniem jest przechowywanie wszelkiego rodzaju ubrań. Zastosowań znajdzie się więcej – znajdziesz je w sekcji akcesoria. Najistotniejsze jest to, że każdy z nas ma takie miejsce, gdzie przechowuje swoją odzież wierzchnią – tę noszoną na co dzień, a także tę bardziej okazjonalną.

Garderoba naszego codziennego użytku powstaje tam, gdzie jest możliwa do zaaranżowania. Często jest szafą na wymiar zabudowaną we wnęce lub wolnostojącym meblem. Warto pamiętać, że garderoba nie wymaga specjalnego pomieszczenia. Naturalnym miejscem na garderobę jest nasza sypialnia. Jest to najlepsze miejsce między innymi z przyczyn praktycznych – rozpoczynając nowy dzień, wszystko jest pod ręką. Oczywiście, w zależności od możliwości metrażowych, miejsc na garderobę może być więcej.

Warto zadbać o mebel na wymiar zaprojektowany pod nasze indywidualne potrzeby. A zdajemy sobie sprawę, że może być ich sporo. Dlatego jeśli marzy Ci się idealna garderoba, jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Garderoby w systemie kolumnowym ORTO

Systemy ORTO są nowoczesną propozycją firmy KOMANDOR na aranżację wnętrz. Ten styl zabudowy mebli wyróżnia się smukłymi profilami aluminiowymi do których mocowane są półki, szuflady i inne elementy konstrukcyjne. Wyróżniający się minimalizm, nowoczesny design oraz lekkość systemu wpisuje się w najnowocześniejsze trendy mebli na wymiar. Ponadto, zastosowane profile w niczym nie ustępują standardowym ściankom nośnym. Oznacza to, że konstrukcyjnie spełniają wszystkie wymagane parametry nośności pozwalające na ich bezpieczne użytkowanie.

System kolumnowy ORTO został zwycięzcą 12 edycji Konkursu ,,Diament Meblarstwa 2018″ otrzymując najwięcej eksperckich głosów w kategorii „strefa przechowywania – klasa premium”.