przedpokój meble

Pomieszczenie na wymiar dopasowane do Twojego wnętrza:

Przedpokój


Przedpokój jest pierwszym pomieszczeniem każdego domu. Korytarz, który łączy próg drzwi wejściowych z całą resztą naszego mieszkania jest często nazywany wizytówką domu. Dlatego już na etapie projektu poza zadbaniem o oczywistą funkcjonalność, warto mieć na uwadze możliwość zrobienia dobrego wrażenia na zaproszonych gościach.

Przygotowując się do projektowania mebli korytarza bierzemy pod uwagę indywidualne zapotrzebowania ich użytkowników. Odpowiednia wysokość drążków z wieszakami na odzież wierzchnią każdego dnia będzie umilać korzystanie z szafy, zaś dobrze dostosowana ilość półek, bądź szuflad na buty bardzo ułatwi zachowanie porządku w korytarzu.

Warto mieć na uwadze, że korytarz jest świetnym miejscem na przechowywanie innych, niekoniecznie zdefiniowanych rzeczy, na które nie potrafimy znaleźć miejsca w naszym domu. Przykładem mogą być artykuły gospodarstwa domowego takie jak deska do prasowania, bądź odkurzacz. Meble na wymiar pozwalają na wykonanie szafy, bądź wnęki pod różne nietypowe zastosowania, dlatego warto to przemyśleć!