Salon

Pomieszczenie na wymiar dopasowane do Twojego wnętrza:

Salon


Salon jest integralną częścią domu. Jest miejscem wspólnych spotkań, odpoczynku oraz relaksu przy dobrej książce. Oczywiście, podstawą jest wygodna kanapa, fotel, ale nie można zapominać o meblach, które pozwolą nam najlepiej przyjąć zaproszonych gości i zwyczajnie poczuć się komfortowo.

Wyposażenie salonu jest zawsze uzależnione od domowników – jedni preferują spędzanie długich wieczorów przed ekranem telewizora, inni wolą ten czas poświęcić na czytanie książek, a jeszcze inni dbają o stworzenie najlepszych warunków dla zaproszonej rodziny oraz znajomych. Wariantów jest mnóstwo, tak samo jak oferowanych przez nas możliwości.

W zależności od preferencji projektujemy biblioteczki i meblościanki, stoliki kawowe, szafki RTV i wiele innych mebli dopasowanych na wymiar do każdego salonu.

Salon z bialymi frontami przesuwnymi
Salon z mebloscianka

Salon w systemie kolumnowym ORTO

Systemy ORTO są nowoczesną propozycją firmy KOMANDOR na aranżację wnętrz. Ten styl zabudowy mebli wyróżnia się smukłymi profilami aluminiowymi do których mocowane są półki, szuflady i inne elementy konstrukcyjne. Wyróżniający się minimalizm, nowoczesny design oraz lekkość systemu wpisuje się w najnowocześniejsze trendy mebli na wymiar. Ponadto, zastosowane profile w niczym nie ustępują standardowym ściankom nośnym. Oznacza to, że konstrukcyjnie spełniają wszystkie wymagane parametry nośności pozwalające na ich bezpieczne użytkowanie.

System kolumnowy ORTO został zwycięzcą 12 edycji Konkursu ,,Diament Meblarstwa 2018″ otrzymując najwięcej eksperckich głosów w kategorii „strefa przechowywania – klasa premium”.